Metody i cele konserwacji

Pozytywy konserwacji samochodu

Od wielu lat zajmujemy się konserwacją podwozi samochodowych. Pomimo, że coraz mniej osób decyduje się na przeprowadzanie konserwacji podwozia swojego samochodu, ufając fabrycznym zabezpieczeniom, konserwacja samochodu jest wciąż jedną z bardzo ważnych i potrzebnych metod zabezpieczania samochodu przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i przykładowo wpływem soli używanej przez drogowców podczas zimy, jak też metodą przedłużającą zachowanie samochodu w dobrym stanie. Poniżej opisane są metody i cena konserwacji a dokładniej od czego zależy kwota do zapłaty za konserwację auta.

 

Kiedy najlepiej?

Konserwację samochodu można wykonywać w naszym zakładzie we wszystkie miesiące poza zimowymi. Namawiamy jednak do skorzystania z usługi jak najwcześniej, w miesiącach ciepłych, bo wtedy jest ona najkorzystniejsza i najszybsza.

 

Metody i cena konserwacji

Koszt takiej usługi, czyli konserwacji podwozia dla średniej wielkości samochodu zależny jest zarówno od wielkości auta, jak też od stanu podwozia. (ewentualne miejsca objęte rdzą należy dokładnie wyczyścić i dodatkowo pomalować farbą antykorozyjną a w nielicznych wypadkach konieczne jest wspawanie wstawek z nowych blach.).

W cenie zawarte są już koszty środków używanych do konserwacji. Dokładną cenę można ustalić jedynie po obejrzeniu samochodu. Wstępna ocena stanu podwozia jest oczywiście bezpłatna.

Wszelkie zmiany ceny wynikające z dodatkowych działań w wypadkach podanych wyżej (odkrycie po umyciu i odczyszczeniu poważnych ognisk rdzy lub konieczność wspawania wstawek) są konsultowane z klientem z możliwością wglądu i obejrzenia samochodu przed ich wykonaniem.

Cena uzależniona jest także od środków służących do konserwacji, na jakie klient się zdecyduje.

 

Jak długo bez samochodu?

W typowej sytuacji czas, na który należy zostawić samochód w zakładzie to dwa dni. Podwozie jest myte karcherem i wymaga wyschnięcia przed przystąpieniem do konserwacji samochodu. Czas ten może się wydłużyć z przyczyn podanych powyżej w nawiasach.

 

Wstępna wycena

Wstępna wycena usługi na podstawie oglądnięcia podwozia w zakładzie gratis!

Metody i cena konserwacji podwozia zadowalają klientów.

Efekty konserwacji podwozia zadowalają klientów.

 

Zapraszamy!